Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Ummanlar Yapı 2003 yılında Paslanmaz Korkuluk ve Katlanır Cam Balkon ile başlamış olduğu iş hayatına ilerleyen yıllarda üretim yelpazesine Alüminyum Korkuluk, Duş Kabini ve Laminat Parke’yi de eklemiştir.

Müşterilerinin özel talep ve ihtiyaçları doğrultusunda da çalışmalarını yürütmekte olan proje departmanımız Ummanlar Yapı’yı sektöründe her zaman bir adım öne çıkartmıştır. Standart üretim dışında gerçekleştirilmesi gereken projeler tüm dizayn ve teknik hesaplamalar yapıldıktan sonra müşteri onayına sunulmaktadır. Müşteri onayının alınması akabinde söz konusu proje son derece titiz ve hassas işçilik kalitesi ile imalata alınmaktadır.

Ummanlar Yapı; kurulduğu günden bugüne kadar geçen 15 yıllık süre zarfında elde etmiş olduğu mesleki tecrübe, bilgi birikimi ve uygulamaları konusunda ortaya koyduğu güçlü performans ile sektörün aranılan, güvenilen lider firması olmuştur.

Ölçü, üretim ve montajda gelişmiş teçhizat, alet ve teknikleri kullanan Ummanlar Yapı, deneyimli ve profesyonel ekibiyle muhtemel hataları asgariye indirmekte, yaptığı montajlardan sonra müşterilerinin memnuniyetini ölçmekte, daha sonra gelen servis taleplerini ise olabildiğince hızlı karşılamaktadır. Tecrübeli ekibiyle sürekli toplantılar yaparak varsa eksiklikler giderilmekte, işi daha iyi yapmanın yolları araştırılmaktadır. Ummanlar Yapı’nın en büyük yeni müşteri kaynağı eski müşterilerinin tavsiyesidir. Bu da Ummanlar Yapı’nın ürün ve hizmet kalitesinin en büyük kanıtıdır.

  • Cam Balkon
  • Korkuluk
  • Parke

0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
Cam Balkon %99
Korkuluk İşleri %99
Parke İşleri %99
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın